Geleceğin hikayesi ... (( Devamını siz getirin ))

'Sohbet & Geyik Muhabbeti' forumunda Kenan Abbasov tarafından 5 Ara 2018 23:15 tarihinde açılan konu

1. Kenan Abbasov

Kenan Abbasov Platin Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    16
    Gelin bü gün geleceği tahmin etmeye çalışalım ve bunun geyiğini yapalım . Bence 2019-2020 de eski üstadlar olan Coffox,Betazero,F1RST(Fatih) geri dönücek . @eXdenyTR emekli olub vodka işine giricek . @Just. sunucuyu bırakıb amerikada paraları karı kızla çar çur edicek . @Tourmaline RP yi bırakıb gerçek hayatta gazetecilik okuyucak , @Cydne ise asil ulu atalarını aramak için Azerbaycana gelicek , bulduğunda ise burada evlenib yaşlanacak . @SAKURA Tavuk Galaktikasi isimli bir tavuk şirketi açıcak ve hayatına orda devam edicek . @Dante yi tanimiyorum fakat galiba o işlerin başına geçicek ve moondan gelen milyarlarla parayı justa gönderecek . MoonGaming yeni milliatryRp ve star wars Rp sunucusunu acicak . Parayi bulan moongaming artik farkli oyunlarada yonelicek yani arma3dede RP sunucusu acmaya calisicak . Fakat arma3un sunucucu mafyasi moongaminge didos atarak çökertecek . Just paraların azaldığını görür görmez işlerin başına gelicek ve arma3 deki tüm sunuculara didos atarak çökertecek . Türkiye iç DİDOS savaşları başlamışdır . @Woisy ise doktorlara düşer , etrafındakilerin MALARD demesinden bıkmışdır ve oda artık yeni bir sunucu açarak saygı , sevgi görmek ister . (( 2000TLyi bu yolda kaybeder ve bi bok olmaz , babazı ağzına sıçar ))

(( tamamile eğlence amaçla yazılmışdır )

Devamını sizler getirin..

2. Canberk

Canberk Kutsal Old But Gold Ay Destekçi

Alınan Beğeniler:
    15
    Ben kıdemli yönetici oluyorum.

3. Skatebirt

Skatebirt forum kıralı Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    524
    Bende acun ılıcalı olup hepinizi astırcam ;)

4. Woisy

Woisy Ay Taşı [DarkRP] Kıdemli Yönetici Destekçi

Alınan Beğeniler:
    21
    cok dogru

5. abuzittinkilli

abuzittinkilli AY Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    BEN YÜCE ÜSTAD OLUYORUM

6. Trivago

Trivago Emekli Kuvâ-yi Milliye Genel Yetkili [Fun] Komutçu Destekçi

Alınan Beğeniler:
    22
    Arma 3 de altis lifede bişey olmayacağını anlayan @Just. Arma 3 de coop sunucusu açıcak ve 3 bölüğe bölecek. Jandarma komandonun başına beni geçirecek. Sonra havacı açacak ve başına Last48& Hüseyini geçirecek (tagını bulamadım) . Sonra Dağ komandonun başına @Kaneki yi geçirecek. @Vuenx ben hangisine girsem diye düşünmekten kafayı sıyıracak ve kendi bilgisayarına aşırı yükleme yapıp evi patlatacak

TRUE STORY DON'T COPY PASTERİNO

Vuenx ve Kaneki bunu beğendi.
  7. Skatebirt

Skatebirt forum kıralı Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    524
    sonra uyandın

8. Trivago

Trivago Emekli Kuvâ-yi Milliye Genel Yetkili [Fun] Komutçu Destekçi

Alınan Beğeniler:
    22
    Sad

9. Kenan Abbasov

Kenan Abbasov Platin Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    16
    Uykudan uyandikdan sonra PCmin acik oldugunu gordum . Bilgisayarimda @Woisy nin sunnet fotosu vardi . O fotodan sonra bayildim ... Tahminen 1-2 saat baygin bir sekild uyumusum. Uyandigimda hoporlorden Kenan Kenan diye birisi sesleniyordu . Acildiginda padisahumiz ^ Kanka gel didos makinesi aldim jsutun gotune sokacaz^ diyordu . Sonra ben padisahimize sg dedikden sonra . Kimse arkamdan vurarak beni bayiltdi . Uyandigimda sunnet fotosunu gordugum icin bana sinirlenen @Woisy uzerime tavuk galaktikasindan alinmis tavugu atmaya basladi . Tavukda tavuk ama ne tavuk beton gibi kafa yarar. Zaten kafam yarildi . Bide hafif bi bok kokusu geliyoduda anlamiyodum ne diye . Sonra kafami arkama cevirdiginde arkamda Hazar Denizinin oldugunu gordum . O zaman anladim bok kokusu nerden geliyor . Kafam yarilmisdi fakat hic bir sey hiss etmiyordum ...

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.