Geleceğin hikayesi ... (( Devamını siz getirin ))

'Sohbet & Geyik Muhabbeti' forumunda Kenan Abbasov tarafından 5 Ara 2018 tarihinde açılan konu

1. Kenan Abbasov

Kenan Abbasov Ay Tutulması
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    61
    Gelin bü gün geleceği tahmin etmeye çalışalım ve bunun geyiğini yapalım . Bence 2019-2020 de eski üstadlar olan Coffox,Betazero,F1RST(Fatih) geri dönücek . @eXdenyTR emekli olub vodka işine giricek . @Just. sunucuyu bırakıb amerikada paraları karı kızla çar çur edicek . @Tourmaline RP yi bırakıb gerçek hayatta gazetecilik okuyucak , @Cydne ise asil ulu atalarını aramak için Azerbaycana gelicek , bulduğunda ise burada evlenib yaşlanacak . @SAKURA Tavuk Galaktikasi isimli bir tavuk şirketi açıcak ve hayatına orda devam edicek . @Dante yi tanimiyorum fakat galiba o işlerin başına geçicek ve moondan gelen milyarlarla parayı justa gönderecek . MoonGaming yeni milliatryRp ve star wars Rp sunucusunu acicak . Parayi bulan moongaming artik farkli oyunlarada yonelicek yani arma3dede RP sunucusu acmaya calisicak . Fakat arma3un sunucucu mafyasi moongaminge didos atarak çökertecek . Just paraların azaldığını görür görmez işlerin başına gelicek ve arma3 deki tüm sunuculara didos atarak çökertecek . Türkiye iç DİDOS savaşları başlamışdır . @Woisy ise doktorlara düşer , etrafındakilerin MALARD demesinden bıkmışdır ve oda artık yeni bir sunucu açarak saygı , sevgi görmek ister . (( 2000TLyi bu yolda kaybeder ve bi bok olmaz , babazı ağzına sıçar ))

(( tamamile eğlence amaçla yazılmışdır )

Devamını sizler getirin..

custom_html_banner1
  2. glentiss^^

glentiss^^ Kutsal Old But Gold Ay
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    21
    Ben kıdemli yönetici oluyorum.

custom_html_banner1
  3. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    533
    Bende acun ılıcalı olup hepinizi astırcam ;)

custom_html_banner1
  4. Woisy

Woisy Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    21
    cok dogru

custom_html_banner1
  5. Cmendly

Cmendly Öldü
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    81
    BEN YÜCE ÜSTAD OLUYORUM

custom_html_banner1
  6. Trivago

Trivago Kuvâ-yi Milliye Geri Geliyor. Legend is comeback
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    24
    Arma 3 de altis lifede bişey olmayacağını anlayan @Just. Arma 3 de coop sunucusu açıcak ve 3 bölüğe bölecek. Jandarma komandonun başına beni geçirecek. Sonra havacı açacak ve başına Last48& Hüseyini geçirecek (tagını bulamadım) . Sonra Dağ komandonun başına @Kaneki yi geçirecek. @Vuenx ben hangisine girsem diye düşünmekten kafayı sıyıracak ve kendi bilgisayarına aşırı yükleme yapıp evi patlatacak

TRUE STORY DON'T COPY PASTERİNO

Vuenx ve Kaneki bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  7. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    533
    sonra uyandın

custom_html_banner1
  8. Trivago

Trivago Kuvâ-yi Milliye Geri Geliyor. Legend is comeback
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    24
    Sad

custom_html_banner1
  9. Kenan Abbasov

Kenan Abbasov Ay Tutulması
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    61
    Uykudan uyandikdan sonra PCmin acik oldugunu gordum . Bilgisayarimda @Woisy nin sunnet fotosu vardi . O fotodan sonra bayildim ... Tahminen 1-2 saat baygin bir sekild uyumusum. Uyandigimda hoporlorden Kenan Kenan diye birisi sesleniyordu . Acildiginda padisahumiz ^ Kanka gel didos makinesi aldim jsutun gotune sokacaz^ diyordu . Sonra ben padisahimize sg dedikden sonra . Kimse arkamdan vurarak beni bayiltdi . Uyandigimda sunnet fotosunu gordugum icin bana sinirlenen @Woisy uzerime tavuk galaktikasindan alinmis tavugu atmaya basladi . Tavukda tavuk ama ne tavuk beton gibi kafa yarar. Zaten kafam yarildi . Bide hafif bi bok kokusu geliyoduda anlamiyodum ne diye . Sonra kafami arkama cevirdiginde arkamda Hazar Denizinin oldugunu gordum . O zaman anladim bok kokusu nerden geliyor . Kafam yarilmisdi fakat hic bir sey hiss etmiyordum ...

custom_html_banner1