Kim Ne İş Yapar?

'Kurallar & Bilgiler' forumunda eXdenyTR tarafından 9 Oca 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
 1. eXdenyTR

  eXdenyTR Ay Efsanesi
  Yüce Üstad

  Katılım:
  14 Eki 2017
  Mesaj:
  335
  Alınan Beğeniler:
  738
  Bildiğiniz üzere MoonGaming adı altında görevli olan "bu işe gönül veren" kişiler bulunmaktadır. Tabii ki herkesin farklı bir sorumlu olduğu konu & görevi vardır. Bunlar ise aşağıda yazıldığı şekildedir;

  Yüce Üstad

  Yüce Üstad rütbesindeki kişiler, sunucuların bakımı, geliştirilmesi, hata bildirimleri ve bağış ile ilgili konularla ilgilenirler.

  Büyük Üstad

  Büyük Üstad rütbesindeki kişiler, sunuculardaki düzen ve gidişat, Forum ve Discord gibi sosyal ortamlardaki durumlar, ve Üstad rütbesindeki kişilerin denetlenmesinde sorumludurlar.

  Üstad

  Üstad rütbesindeki kişiler, rütbesinin olduğu sunucudan sorumludurlar, Yetkili Başvuruları, Yetkili Başvuru Formları, Yetkili Şikayetleri, Ban Temyiz İstekleri ve Ban Talepleri gibi Topluluk Hizmetleri adı altında bulunan konularda görevlidir.

  Sunucu Yetkilileri

  Sunucu yetkilileri; Kıdemli Yönetici, Yönetici, Moderatör rütbesinde bulunan kişilerdir. Bu kişiler bulundukları sunucudaki Oyunculara yardımcı olmak, onların sorunlarına çözüm bulmak için görevlendirilmişlerdir.

  Forum Yetkilisi

  Forum Yetkilisi rütbesindeki kişiler, forumdaki gereksiz konuları taşımakta, kapanmış konuları kilitlemekte, kural ihlali yapan bir kişiyi yasaklamakta, yani kısacası forumun düzenini sağlamakla görevlidirler.

  Bir yetkiliyi sorumlusu olmadığı bir konu ile meşgul edip zamanını çalmadığınız için teşekkür ederiz.
   
  #1 eXdenyTR, 9 Oca 2018
  Son düzenleme: 22 Tem 2018
  custom_html_banner1
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.