Teslimat ve İade Şartları

'Kurallar & Bilgiler' forumunda Just. tarafından 10 Kas 2019 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
 1. Just.

  Just. Ay Efsanesi
  Site Yetkilisi Yüce Üstad

  Katılım:
  13 Eki 2017
  Mesaj:
  798
  Alınan Beğeniler:
  900

  Teslimat ve İade Şartları
  TESLİMAT

  Teslimat: Oyun Sunucusunda bir üst yönetim kurulu üyesinin aldığınız paketi size teslim etmesi.

  Talepleriniz sipariş sonunda teslimata hazırlanmak üzere işleme alınır. Satılan ürünler "elektronik ortam" üzerinden satıldığından ötürü kargo vb ücret ödemezsiniz. Siparişiniz onaylandıktan sonra en geç 1 gün içerisinde Oyun Sunucusunda aktif olduğunuz zaman içerisinde bir üst yönetim kurulu üyesi size satın aldığınız paketi teslim eder.Ödeme işlemi yapıldıktan sonra sözleşme konusu ürünlerin Üst Yönetim Kurulu üyeleri tarafından adınıza/hesabınıza teslim etme süresi maksimum 1 gün sürmektedir.Satın alım yaparken lütfen "Steam" hesabınızın bilgilerini doğru girdiğinizden emin olunuz.

  CAYMA(İADE) HAKKI


  ALICI, aldığı ürünün elektronik bir ürün olmasından dolayı iade hakkının sadece ürün teslim edilmeden önce geçerli olduğunu kabul eder. ALICI ürünü aldıktan sonra eğer süreli bir ürün satın aldıysa süresini başlatmadan önce iade edebilir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde just@moonrp.com’a email veya https://steamcommunity.com/id/itsJust/'a mesaj ile bildirimde bulunulması ve ürünün söylendiği gibi süresinin başlatılmamış/kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün henüz başlatılmadığının belgesi (screenshot vb) zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

  Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

  Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

  Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.
   
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.