DIZCI FARUK

'Ban Talepleri' forumunda JaksonHernandez tarafından 8 Oca 2019 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. JaksonHernandez

JaksonHernandez ♕Jakson H.♕
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    1) Platform: DARK RP
    2) Banlanmasını istediğiniz kişi'nin Steam Linki:https://steamcommunity.com/id/sss-0
    3) Neden banlanmalı (Yazı):FAİL RP
    4) Kanıtınız & Sebebiniz (Resim & Video):Sebemim Şudur Bu Şahıs Oyuna Giriyor Bizim Çetede Olduğumuzu Görüyor Ardından Bu Arkadaş PÖH Geçiyor Ve Ardından Belli Bir Aradan Sonra Bu Arkadaş Yürüyerek Aras Atanın Baseye yani Vilaların oraya geliyor Ardından Bize Baskın Atıyorlar Bizi Alıyorlar Ve Baskın Atıktan Sonra Yani Base İçinde 10 DK Geçmesine Rağmen Arkadaşım Bahçeye Düştü Diyip Diyer Printırları Patlatıyor Ardından Mahkemeye Giderken Asansörde Benim İşim Bukadardı Diyip Oyundan Çıkıyor. Gereyinin Yapılmasını İstiyorum.
    5) Ban talebinde bulunduğunuz kişinin Steam ID'si:https://steamcommunity.com/id/sss-0

Purposelesssman bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  2. Purposelesssman

Purposelesssman Buğra Han
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Söyledikleri doğru kesinlikle katılıyorum +1 ihbar olmadan basmış olabilirler. bir insan bu oyunu full focus oynarmı her girdiğinde bizimle uğraşılmazki git cs go oyna o zaman. ?

#2 Purposelesssman, 8 Oca 2019
    Son düzenleme: 8 Oca 2019
    custom_html_banner1
  3. Gablov

Gablov Montana
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    +1. Adamlar Aras Ata ile kavga ettikleri saatten beri burayı focus alıyorlar sadece. Bahçede koçbaşı çalışmadı kapı buglu diye. Buna diyeceğimiz yok ama adamların bizi focusladığı çok belli. Tabdan klana bakıyolar abi geliyorlar baskın atıyorlar olan bu

Yashine Pöhe geçti. 5 Dk sonra baskın yedik. Baskın bitti. Jakson call attı ve yashine oyundan çıktı direk.

Mahkemede rol icabımı bilmem 4 ihbar geldi dedi arkadaş. Birde /me den güya rol yaptı. Her neyse olayın gerçeğini öğrenmek istediğimizde çıktılar zaten. Loglara falan bakılmasını istemekteyim ben.

#3 Gablov, 8 Oca 2019
    Son düzenleme: 8 Oca 2019
    custom_html_banner1
  4. Yashine

Yashine Kerem Aksakal
    [Fun] Yönetici Destekçi

Alınan Beğeniler:
    316
    Baskın yedi veya sekiz dakika sürdü,yanlış bilgi vermeye gerek yok.

custom_html_banner1
  5. Gablov

Gablov Montana
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    @Cydne @Dante @Just.

Üstüne basa basa söylemek isterim kimseye kin beslediğimiz yok.

custom_html_banner1
  6. Yashine

Yashine Kerem Aksakal
    [Fun] Yönetici Destekçi

Alınan Beğeniler:
    316
    2 Arkadaşını site çektirdiğimde neden birşey denilmedi acep?Şikayetlerini bildirebilirlerdi.Çoğu oyuncunun yaptığı gibi birşey demeden koçbaşı ile girip rolsüz sizi tutuklayabilirdik.Baskın yediğinizde ve eşyalarınızı kaybettiğinizde bu kadar kin tutmanıza gerek yok.Rol sunucusu bu,para basma simülasyonu değil.

custom_html_banner1
  7. Cydne

Cydne 2007
    [DarkRP] Üstad [Fun] Üstad

Alınan Beğeniler:
    160
    Arkadaşlar kanıtlarınız varsa konu altına paylaşın aksi taktirde yetersiz kanıttan red edicem.

custom_html_banner1
  8. Gablov

Gablov Montana
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Arkadaşların reddedeceklerini sanmıyorum artı, forumda vs arasa karşı açılan konu var. Bize sürekli baskın atanlardan biride Dızcı Faruk zaten. Adamlar kaç gündür focusluyorlar bakın cidden göz yummayın

custom_html_banner1
  9. Just.

Just. Ay Efsanesi
    Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    484
    Olaydan önce şehirde terör estirmeniz yeterli bir sebep. Silah sıkan adam vurulmayı göze almayı bilmeli. Her kaybettiğinizde bize focus atıyorlar diye söylenmenize gerek yok. O baskında sizi alamasalardı büyük ihtimal yine çıkacaklardı.

Yashine bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  10. Yashine

Yashine Kerem Aksakal
    [Fun] Yönetici Destekçi

Alınan Beğeniler:
    316
    Baskın attığımızda başarılı bir şekilde sonuçlanmasaydı "bize focus atıyorlar" diyecek miydiniz?Ben şuana kadar böyle bir sit görmedim.Nedense hep başarılı baskınlarda sorun çıkıyor.

Arda Ozdemir bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  11. Gablov

Gablov Montana
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Siz bizim neyden kaçınacağımızı sanıyorsunuz ki? Adam baskın atmış. Alırız tekrar mühendisten basarız. Bu problem değil. Adamların bize focus attığı belli kaybetmişim kazanmışım pekte bi tarafımda değil yani.

custom_html_banner1
  12. Cydne

Cydne 2007
    [DarkRP] Üstad [Fun] Üstad

Alınan Beğeniler:
    160
    REDDEDİLDİ.

abuzittinkilli bunu beğendi.
    custom_html_banner1
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.