Garry’s mod servere girince cokuyor

'Teknik Destek' forumunda Kenan Abbasov tarafından 11 Oca 2019 16:33 tarihinde açılan konu

1. Kenan Abbasov

Kenan Abbasov Ay Sallantısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Merhaba gencler, garry’s modda sunucuya giriyorum , son aşamada oyun cokuyor . Suana kadar hic boyle hatayla
    karsilasmadim . Karsilasanlar veya nasil cozuldugunu bilen varsa , soylesin. Iyi gunler :)

custom_html_banner1
  2. abuzittinkilli

Destekçi

Alınan Beğeniler:
    37
    B
    en arşılaştım ünternetten dokayı olabilir

custom_html_banner1
  3. abuzittinkilli

Destekçi

Alınan Beğeniler:
    37
    custom_html_banner1
  4. Just.

Just. Ay Efsanesi
    Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    484
    Alt tab vs yapma bırak oyun yüklesin herşeyi.

custom_html_banner1
  5. Kenan Abbasov

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    zaten oyle yapiyorum . alt+tab yapmiyorum . Direk koyuyorum . Bazi addonlarida sildim belki addondandir diye fakat
    bisiy deyismedi . Arkadas belki dogru soyluyodur internetnetdir . Bu aralar bir zayif internetim . Onu duzeltib bidaha deniyeyim

custom_html_banner1
  6. Bob

Bob Fikirci/Rehber/AR-GE
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    296
    Addons klasöründeki daha fazlası vardır.Unutma indirdiğin haritalarda addons klasörüne işleyebiliyor.

custom_html_banner1
  7. Kenan Abbasov

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    bob bunlari zaten biliyorum , addon dosyam 2015 den buraya hic silinmedi . 40 GB lik addon var o dosyada . Onları nasıl sileyim . Bazı addonlar çok özel , çok hatıraları var , bakdıgımda vay beeeee mq diyesim oluyor . O yüzden farklı bir çözüm bulmaya çalışıcam. Eğer addonlardansa oturub tektek silmeyi deniyicem , yanlış addon silmiyeyim diye

custom_html_banner1
  8. Bob

Bob Fikirci/Rehber/AR-GE
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    296
    Bencede öyle yapmalısın.En iyisi bu olur.

custom_html_banner1
  9. Undyne

Undyne moongaming seveni
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    70
    Zamanın gg
    oraya girip kaç defa arkadaşlarımı kaybettim

custom_html_banner1
  10. eypxkaan8

eypxkaan8 Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    8
    Çözüm 1 :aynısını ben de yaptım tüm addonları sildim çakışma falan filan diye oldu ama bu sefer şöyle bi sorun oldu engine error bunu da düzeltmek için grafik ayarlarını orta yap sunucuya gir bazı arabalar shadow off olunca oyunda yogun kasma oluşturuyo ama bundan 10 tane falan olunca engine error veriyo ayarları orta yap oyuna gir tüm ayarları düşür shadow lowda kalsın off yaparsan araçlar buglu olur

Çözüm 2 :Oyunun dosyalarını dogrula eger bir çakışma çıkmaz ise oyunu sil addonlar dahil abonelikten çık oyunda farklı cfg dosyaları varsa kaldır yada auto exec dosyasının orjinalini ile degiştir bunları yap ve oyun dosyalarını dogrula de en az 2 çakışma bulur 1. auto exec 2.abonelikten çıktıgın addonların yarattıgı junk fileslar sonra oyunu oynayabilirsin

Çözüm 3 :Bu yöntemi pek tavsiye etmem ama siz isterseniz yapın engine error sorunu valvenin attıgı yeni adımların arkasında bıraktıgı ve umursamadıgı 10 kuruş gibidir bu error 32 bit sistemlerin oyunun size verdigi grafiklerin 64 bit gerektirmesidir temsili csgo artık 32 bit pclerde csgo oynanmıyor neden çünkü danger zone ile beraberinde gelen grafik ve shadow düzgünleştirme güncellemeleri ile beraber 32 bit sistemleri kabul etmeyen yeni grafiklerden dolayı 64 bit lazım yani kısaca yapman gereken 64 bit yapman ama önermem 4 gb ramın yoksa ve işlemcin intel/amd/vb 64 karşılıyo mu bunu ögren sonra 64 bit yap oyunlarda fps artışı saglar hem 64 bit ramını ve işlemcini tam verimlilikte kullanmanı saglar

Çözüm 4 :Evet gelelim son çözüme Content Addons indirmen lazım internette bir sürü videosu var zaten onu indir bazı grafik hataları veya script errorlar falan bu olmadıgı için hata veriyo ve oyunun kasmasına veyahut çökmesine sebep oluyor onu indir adımları takip et dosyayı kur ve artık oynayabilirsin ... derdim ama oynayamazsın Content Addons kurulu olup olmadıgına bak misal şöyle fnaf haritasını indir her yer morsa yanlış kurmuşsundur yeniden kur ama dikkat et yanlış kurdugunu silmeyi unutma yoksa oyun açılmayabilir

Evet bu forumda uzun süre sonra, yaptıgım hatalardan sonra ilk defa işe yaradım bu beni mutlu eder

Ve unutma hayat bizim için engelli koşudur koşmaya devam etmez isek hayatın 2. kazıgını yersin... Gerçeklerle

-Wells Jaha

#10 eypxkaan8, 12 Oca 2019 02:05
    Son düzenleme: 12 Oca 2019 16:07
    custom_html_banner1
  11. Kenan Abbasov

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    dostum senin yazdiklarinin hepsini bende biliyorum , soylediklerin cozumlerinde, benim sorunumla
    hic bir alakasi yok. Ben garry’s modu 2015 den buraya hic silmedim , Gmod toplam 50 Gbya yakin bisiy olmus . Bir suru screen shot var . 500+ addona aboneyim. Olsa suana kadar olurdu . Onun cozumu tamam farkli bir sey , ben arasdirdim . Sabah deniyecegim eger olursa soylerim . Yinede tessekur ederim soyledigin cozumler icin, baya urasarak yazmissin :) Iyi gunler

custom_html_banner1
  12. abuzittinkilli

Destekçi

Alınan Beğeniler:
    37
    Bana öyle oluyodu

custom_html_banner1
  13. Bob

Bob Fikirci/Rehber/AR-GE
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    296
    Details'i orta yapınca arabalar kırıştırılmış alüminyum folyoya benzeyecekdir.Onun highte kalması lazım.
    Fnaf haritası mor ve siyahsa bu Cs:s eksikliğinden kaynaklanıyordur.

Kenan'nın sıkıntısı fazla addons bence.

custom_html_banner1