Hikayeli Oyun

'Diğer Oyunlar' forumunda YK tarafından 11 Oca 2019 15:15 tarihinde açılan konu

1. YK

YK Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    14
    Beyler başlıktanda anlaşıldığı gibi buraya kaliteli güzel böyle şimdi benim yazacağım oyun serisi gibi güzel olan oyunları yazıyoruz ki 15 tatilde "len oynicak oyun yok mQ" demeyelim. ben yazıyorum:

MAX PAYNE 1
    MAX PAYNE 2

MAX PAYNE 3
    Oyunumuz,bir New York Polisinin ailesinin katledilmesi sonucu kalbinde oluşan yaranın intikamını alışı anlatılıyor.

Black Mesa
    Half-life 2
    Half-life 2:Episode One
    Half-life 2:Episode Two

Neredeyse tüm oyuncuların bildiği Half-Life oyunumuz,Profesör Dr.Freeman'ın bir "XEN" Gezegeninden alınmış örnek deney'in Dünyadaki ünlü araştırma yeri olan "Black Mesa Research Facality" isimli araştırma tesisinde örnek deney'in yardımıyla yapılan deneyde Beklenmedik Sonuçlar ile karşılaşılıyor ve silah kullanmada uzman olan Gordon Freeman Lambda laboratuvarına gönderilmekle görevlendiriliyor.

NOT: Black Mesa Half-Life'ın Remade'idir. Fiyatı yüksektir. (bütçeniz yetmeyebilir Düşük bütçe için Half-Life alabilirsiniz.) Henüz "XEN" haritası çıkmamıştır fakat Half-life'a göre daha uzun sürer ve daha detaylıdır.(Half-life 2 serisini bile grafik açısından geçmiştir. örnek olarak gölgelendirme ve ışıklandırma sistemi harikadır.)

Half-Life serisi ise benim her zaman kalbimde bir yeri vardır oyun dünyasına ilk adımı bu oyunlarla attım ve halen daha sıkılmadan hikayesini oynamaya devam ediyorum. Özellikle Half-life'ın özetini uzun yazdım çünkü çok oynadığım için daha çok bilgiye sahibim.

Spec Ops:The Line
    Oyunumuz, Dubai'de geçiyor. 3 görevli Asker'in Dubai'deki kum fırtınasından sonra hayatta kalan diğer insanları kurtarmaya gittiğini anlatıyor. bu görevli askerlerin isimleri: Kaptan Martin Walker (Ana karakterimiz),Teğmen Adams ve Çavuş Lugo'dur.

Eğer Sizinde önerebileceğiniz bu tür oyunlar varsa yorumlara yazmanızı tavsiye ederim ki bizde oynayalım.

custom_html_banner1
  2. Undyne

Undyne moongaming seveni
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    70
    Mafia 1
    Mafia 2
    Mafia 3

Mafya oyunu oynamak ister misiniz?
    Bir Mafya ailesindeki olaylarla karşı karşıya geleceksiniz,devamını siz öğrenin

.Call of Duty : Modern Warfare 1
    Call Of Duty : Modern Warfare 2
    Call Of Duty : Modern Warfare 3

Bide modern temaya dönelim,siz "Soap" adında bir S-A-S Askerisiniz, Yüzbaşı John Price tarafından emir alıyorsunuz, Imran Zakhaev adında birini öldürmeniz gerekiyor, onu öldürmek için çalışırken, asıl düşmanın başkası olduğunu ve 3. Dünya Savaşı'nın başladığını anlıyorsunuz

custom_html_banner1
  3. Caros

Caros Connor Kenway
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    488
    Assassins Creed 2 hikayesi o kadar güzel ki filmi çekilse oscar ödüllerine girecek kadar iyi.Assassin hakkkında çok şey konuşmak isterim ama uzun sürer.Ayrıca şuanda Assassins Creed 2 anlatan Assassins Creed Rönesans kitabını okuyorum.

custom_html_banner1
  4. Undyne

Undyne moongaming seveni
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    70
    off o oyunda efsaneydi

custom_html_banner1
  5. Bob

Bob Fikirci/Rehber/AR-GE
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    296
    Mafya 3 kendi düşüncelerimce diğer 2 oyunun ekmeğini yiyebilmek için çıkmış bir oyundur.

custom_html_banner1
  6. Bob

Bob Fikirci/Rehber/AR-GE
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    296
    Assassins Creed 3 serisinin en güzel oyunlarınından biriydi.Senaryosu bakımından çok akıcı.Ayrıca boş zamanlarınızda kaleleri işgal edebilir şehirde gezebilir gemi sürebilir veya daha farklı şeyler yapabilirsiniz.

custom_html_banner1
  7. Undyne

Undyne moongaming seveni
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    70
    Haklısın, o oyun kötüydü ama genede Joe için oynanmış bir oyun oldu.

custom_html_banner1
  8. Undyne

Undyne moongaming seveni
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    70
    Bana göre Assasin's Creed 3 diğer oyuna göre biraz kötü olmuş,ama ana karakterin ölüşü ve gemi ile güzel bir oyun.

custom_html_banner1
  9. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    [Fun] Komutçu

Alınan Beğeniler:
    532
    assasins creed 3 çöp bu arada Assasins Creedin en güzel oyunu Black Flagdir aynı şekilde Mafya 3te çöp Hikayeli oyun arıyorsan FireWatch, fiçür 3,god of war gibi gibi çok daha güzel oyunlar var

custom_html_banner1
  10. Kenan Abbasov

Kenan Abbasov Ay Sallantısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    GTA SAN ANDREAS , GTA VICE CITY , GTA 4 . SAMP

custom_html_banner1
  11. Bob

Bob Fikirci/Rehber/AR-GE
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    296
    Half-Life:Opposing Force
    Adrian Shephard, 22 yaşında rütbesi onbaşı olan iyi eğitimli bir askerdi.Black Mesa'nın içindeki olayları halletmeleri için ekip halinde yollandılar.Black Mesaya ulaşmaya az kala Xen'li uzay gemileri helikopterlerini vurdu.Kendini doktorun yanında bulan Shephard mürettebatını bulmaya gitti.Alınan bir emirle Black Mesayı terk etmeye koyulurken mavi giyimli,siyah iş çantalı bir adam gidişadı değiştirdi.Ondan sonra Shephard Gordonu bulmaya yola koyuldu.
    Black Meseya farklı bir birim geldi.Black Opslar.Bu birim daha zekice davranarak Black Mesayı kökten havaya uçurmak için bomba kuracaklardı...

custom_html_banner1
  12. Bob

Bob Fikirci/Rehber/AR-GE
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    296
    Gta:San Andreas,Gta:Vice City,Counter Strike Zero Deleted Scenes,Portal,Portal 2,Half-Life:Blue Shift

custom_html_banner1
  13. Bob

Bob Fikirci/Rehber/AR-GE
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    296
    Oyunlara çöp diye sallama yapmak etik mi sence?Gayet güzel bir oyun.

custom_html_banner1
  14. Caros

Caros Connor Kenway
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    488
    Mafia 3 para için kullandılar.
    Aynı şekilde şuan kullanılan "Assassins Creed" ismi ile yeni çıkan devam serisi.

custom_html_banner1
  15. Kenan Abbasov

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Mafia1/2 o kadar guzeldiki , mafya3 un bu kadar kotu olmasi , 2ye hakaret gibi oldu

custom_html_banner1
  16. Bob

Bob Fikirci/Rehber/AR-GE
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    296
    Mafya 3 olmamalıydı.Mafya 2 ile seriyi bitirmeliydiler.

custom_html_banner1
  17. Kenan Abbasov

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Veya mafya3un uzerinde cok calismaliydilar . Oyuncularinin ne tip bisiy isdediklerini az cok analiz etmeliydiler . Mafya2 de o kadar guzel anlar vardiki , adam suan bakinca duygulaniyor , vay beee o zamanlar ne oynuyoduk , vay bee bu son sahne ne guzeldi. O hapisden cikdikdan sonra her seyin degismesi heyacani gecirmek falan . Yeniden mi yuklesem acaba . Karar verdim yeniden yukluyorum

custom_html_banner1
  18. Bob

Bob Fikirci/Rehber/AR-GE
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    296
    Bazı şeyler tadında kalmalı diye düşünüyorum.Bazı eski oyunlardan ekmek yiyen oyun serileri.Black Ops 2 den sonrası ve Mafya 3.Oyun şirketleri sadece grafikleri artırıyor saçma senaryolar yazıp oyun yapıyorlar.Eskilerin ortamı yok artık.

custom_html_banner1
  19. Bob

Bob Fikirci/Rehber/AR-GE
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    296
    Call Of Duty 2,Call of Duty Word War,Call of Duty Black Ops.

custom_html_banner1
  20. Undyne

Undyne moongaming seveni
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    70
    Black Opslar half life 1 de vardı

custom_html_banner1